15°

Сьогодні відбулася церемонія вручення нагород першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Цього року переможцями фінального етапу першого туру всеукраїнського туру чотири освітяни. Зокрема, вчитель Обласного наукового ліцею в м. Рівне Олександр Оверчук у номінації «Біологія», вчитель Обласного наукового ліцею в м. Рівне Володимир Рожко у номінації «Інформатика», вчителька Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №20 Руслана Якута у номінації «Основи правознавства» та вчителька Радивилівського ліцею №2 ім. П. Г. Стрижака Надія Мулик у номінації «Мистецтво».

Педагоги отримали грошові винагороди у розмірі двох посадових окладів вчителя вищої категорії – понад 15 тис грн.

З вітальним словом виступили також голова постійної комісії з гуманітарної політики Алла Черній та голова постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією Сергій Подолін. Вони вручили нагороди лауреатам конкурсу.

Зі свого боку голова Рівненської обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України зауважив, що від їхньої організації 16 переможців отримають по 3 тис грн.

Зауважимо, що конкурсні змагання проходили у два етапи. Загалом зареєстровано було 76 учасників, з них участь взяли – 62. Тепер звання кращих вчителів України освітяни будуть виборювати у заключному Всеукраїнському турі конкурсу, який відбудеться в березні – квітні.

Переможці другого туру отримають премію в розмірі 65 тис грн, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця – премії в розмірі 58, 5 тис грн та 52 тис грн. Окрім того, переможцям буде присвоєно звання «Заслужений вчитель України».

Джерело: РОР