32°

Суд оштрафував підприємця, який планував продати майже тонну «сурогатного» алкоголю

Суд оштрафував підприємця, який планував продати майже тонну «сурогатного» алкоголю

 За підтримання публічного обвинувачення Рівненською обласною прокуратурою суд визнав винним жителя Рівненського району, котрого обвинувачували у незаконному придбанні, транспортуванні, зберіганні з метою збуту та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 КК України).
У суді прокурором доведено, що у грудні минулого року чоловік, будучи зареєстрований як фізична особа-підприємець, але не маючи ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, придбав, за попередньою домовленістю, на одному з рівненських ринків майже тонну незаконно виготовленого спирту етилового та алкогольних напоїв у бочках, пластикових та скляних пляшках. За даними слідства за алкоголь чоловік заплатив майже 40 тис грн. Підакцизні товари призначались для подальшої роздрібної торгівлі.
«Товар» у чоловіка вилучили у липні цього року працівники податкової міліції. Частину придбаного підприємець вже встиг реалізувати. Згідно з висновками експерта ані спирт, ані вилучена горілка не відповідають вимогам ДСТУ. Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання – 85 000 гривень штрафу, з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Джерело: Рівненська обласна прокуратура


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp