30°

Син директора Рівненської АЕС побив 64-річну жінку, яка приїхала на відпочинок (+ФОТО)

Син директора Рівненської АЕС Євген Павлишин побив літню жінку, яка приїхала на відпочинок на Біле озеро. Про це повідомила дочка постраждалої Олександра Гончар, пишуть “Українські новини”.

“У той момент, коли мій чоловік на передовій бореться за наш спокійний сон, його 64-річна теща і її дочка були жорстоко побиті під час відпочинку на Білому озері. Жорстоко, в даному випадку, не просто слово, а факт того, що мої рідні знаходяться в лікарні у важкому стані і моя мама мене не впізнає”, – написала вона. 

За її словами, інцидент стався через зауваження.

“Чоловік справляв свої природні потреби під дверима будинку в якому мама гостювала, а на зауваження літньої жінки відповів грубою силою зі словами “Ти що, не знаєш хто я!?”. Після того як літня жінка впала від удару на землю, “герой” продовжив наносити удари ногами. Але цього йому було мало, і він доклав свою фізичну силу і до дочки, яка хотіла заступитися за маму”, – повідомила жінка.

Також Гончар повідомила, що звернулася в поліцію з відповідною заявою.

“Заяви в поліцію написані, поки органам влади довіряю, чекаю справедливого розгляду і понесення відповідальності за вчинене даною особою. А до даного “героя” нашого часу Павлишина Євгена маю запитання: “Якщо маєш фізичну силу і загартування бити літню жінку, то чому б не продемонструвати свої таланти на передовій? Чому інші хлопці повинні прикривати твою 5 точку від орків, поки ти тут б’єш літніх жінок?” – написала Гончар.

Також вона оприлюднила фото побоїв. За даними редакції УН, нападник Євген Павлишин є сином керівника Рівненської АЕС Павла Павлишина.