11°

Ситуація на Рівненщині на восьмий день війни

Сьогоднішній день на Рівненщині пройшов відносно спокійно. Лише раз звучала повітряна тривога. На кордоні з Білоруссю все залишається тихо.

Сьогодні начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль підписав наказ про заборону необґрунтованого підвищення цін при виробництві та реалізації продовольчих і непродовольчих товарів. Хоча є причини, через які ціна на продукти, ліки або пальне частково зростає, але цим не варто зловживати особливо в період воєнного стану.

У телеграмі запустили чат-бот (@RivneMilitaryAdministrationbot) Рівненської обласної військової адміністрації. Тут швидко можна знайти інформацію про розміщення укриттів, важливі гарячі лінії, повідомлення для волонтерів і переселенців та інші рубрики. А також долучитися до волонтерської допомоги.

Вчора в області відкрили гарячу лінію психологічної підтримки. Понад 40 жителів області за добу уже звернулися до волонтерів-психологів Рівненщини. Наразі безкоштовну допомогу надають 10 фахівців з області. Якщо вам необхідна підтримка, телефонуйте – 0 800 400 378.

892 переселенці прийняли наші соціальні служби за добу. З них залишилися на тривалий термін – 803 людини. Загальна кількість поселених осіб наразі на Рівненщині – 1672. Крім того, наші польські колеги запустили спеціальну «гарячу лінію» для українських біженців. Всі, хто вимушено евакуювався і шукає житло для проживання або просто потрібна допомога – телефонуйте за номером +484 772 175 75.

До добровольчих загонів у тергромадах долучилися понад 4000 людей. Триває робота з видачі посвідчень добровольцям.

В обласному центрі продовжують за графіком працювати комунальні служби. Також на маршрути виходять тролейбуси. 46 підприємців надали свої маршрутки для потреб ЗСУ.

Рівненщина продовжує отримувати гуманітарні вантажі з Польщі, які передаються в гарячі точки нашої країни.

Храми області не лише молитвою підтримують воїнів, а й виступають як волонтерські центри та відкривають укриття у своїх приміщеннях.