17°

Трасу Київ-Рівне зроблять платною: скільки буде коштувати проїзд

Кабінет міністрів України планує зробити магістраль державного значення Київ-Житомир-Рівне поряд з іншими трасами платній для проїзду транспорту, передавши їх в користування інвесторів.

Повідомляється, що вартість проїзду по платних дорогах в Україні складе 77 гривень за 100 кілометрів шляху. Кабмін планує передати інвесторам відразу шість трас державного значення. Під них вже розробили спеціальні дорожні знаки і незабаром водії побачать їх на дорогах.

Міністерство інфраструктури України вже визначилося з першими шістьма трасами, які планують віддати інвесторам, мова йде про трасах Київ-Харків-Запоріжжя, трасі з Борисполя до Полтави, Херсон-Миколаїв. З Києва можна буде платно доїхати в Рівно через Житомир, Ягодин-Ковель-Луцьк та Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв. Дані шість доріг вибрали з-за того, що вони є найбільш важливими, так як з’єднує Україну з іншими країнами Європи та Азії, з якими ми маємо найбільший трафік.

Інвестори повинні будуть забезпечити рух по трьох смугах в обох напрямках, а також якісне покриття. Також на цих дорогах не буде світлофорів, перехрестя, вони не будуть проходити через населені пункти, а тому їхати там можна буде зі швидкістю 130 км / год.

Джерело: Коментарії