23°

Трьох зловмисників розшукали поліцейські в Рівненському районі

Усі вони переховувались від органів досудового розслідування та суду.

Учора, сьомого червня, в селі Жобрин Рівненського району поліцейські офіцери Клеванської територіальної громади встановили місце знаходження 25-річної жительки села Щекичин (колишнього Корецького району). Жінка понад два роки розшукувалася столичними поліцейськими за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 135 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці).

А вже за декілька годин в селищі Клевань поліцейські офіцери громади виявили 27-річного молодика, який перебував у розшуку з лютого цьогоріч органами пробації за невиконання умов вироку суду. 

Сьогодні, патрулюючи на території громади, неподалік сміттєзвалища в селищі Клевань поліцейські побачили підозрілого чоловіка. Під час перевірки документів з’ясувалося, що 41-річний житель села Сморжів Рівненського району з квітня розшукується поліцейськими Волинської області за крадіжку, поєднану із проникненням в житло.

Усіх трьох зловмисників доставили до відділення № 1 Рівненського районного управління поліції, після чого передали ініціаторам розшуку.