23°

У 63% закладах освіти Рівненщини встановлено тривожні кнопки

У 63% закладів освіти Рівненщини вже встановлено тривожні кнопки. Це означає, що у разі виникнення надзвичайної ситуації, працівники закладу освіти або учні можуть швидко викликати поліцію охорони.

“У межах урядової Концепції безпеки закладів освіти ми продовжуємо встановлення у школах та садках області кнопки виклику поліції охорони. Після її натиску до закладу освіти негайно прибуде воєнізована охорона, аби захистити дітей або вирішити будь-які інші «позаштатні ситуації», пов’язані з безпекою”, – прокоментував в.о. голови ОДА Сергій Подолін.

Також найближчим часом у найбільших закладах освіти Рівненщини повинні будуть нести службу поліцейські, які відповідатимуть за безпеку дітей. Згідно критеріїв, таких закладів в області є 56.

Питання створення безпечного освітнього середовища в області обговорили на нараді під головуванням в.о. голови ОВА Сергія Подоліна за участю начальника Управління поліції охорони в Рівненській області , підполковника поліції Ігоря Дзядевича, очільників Департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петра Коржевського та Управління освіти Рівненської міської ради Андрія Мазура.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp