13°

У Чернівцях затримали п’яного полковника одеської поліції (ВІДЕО)

Начальник Управління стратегічних розслідувань в Одеської області В’ячеслав Єфтеній попався на п’яному водінні. Полковник поліції намагався домовитися “полюбовно”, але не вийшло.

На оприлюдненому ролику видно, як поліцейські зупинили позашляховик Mercedes G 63 AMG. З авто вийшов нетверезий Єфтеній, який намагався переконати поліцейських відпустити його, розповівши про свою посаду і звання. Крім того, він заявив, що “країну всерли в гівно”.

У свою чергу поліцейські не реагували на його прохання і висловлювання. При цьому Ефтеній відмовився проходити тест на алкогольне сп’яніння.

За даним фактом поліцейські оформили протоколи за частиною 1 статті 122 “Перевищення швидкості” та частиною 1 статті 130 “Керування транспортним засобом у стані сп’яніння” КУпАП.

Варто відзначити, що Ефтеній раніше був замначальника Волинського, очолював Житомирське і Рівненське УБОЗ. Пізніше став начальником Рівненського Управління захисту економіки.

Про нього неодноразово писали в ЗМІ. Єфтеній звинувачували в тиску на бізнес і лояльному ставленні до “бурштинової мафії”. Крім того, у 2016 році він не потрапив під переатестацію. Спочатку він пішов на лікарняний. Пізніше атестаційна комісія рекомендувала його звільнити, але через суд він оскаржив це рішення і повернувся на службу.