17°

У двох школах на Рівненщині тестуватимуть е-щоденники та е-журнали

На Рівненщині в двох школах тестуватимуть експериментальну програму е-журналів та е-щоденників. За задумом освітян, е-система дозволить батькам оперативно реагувати на успішність своїх дітей, а школярам – краще розуміти свої досягнення.

Пілотний експеримент профільного міністерства з цифровізації освіти триватиме з 5-го по 16-те жовтня. На Рівненщині експериментальні е-журнали та е-щоденники використовуватимуть у Зорянському НВК “Школа-гімназія” та Володимирецькій школі №1.

“За допомогою електронного журналу батьки зможуть оперативніше реагувати на результативність навчання своїх дітей. І самі школярі, які активно користуються гаджетами, зможуть із їх допомогою краще розуміти рівень своєї успішності ”, – цитує пресслужба обласного управління освіти начальника Петра Коржевського.

Важливо чітко продумати механізм доступу вчителів до електронної системи, зауважив головний освітянин області. Нововведення не повинно ускладнювати комунікацію між педагогами й учнями й дозволить відмовитись від паперової документації.

Електронну систему у навчальних закладах області підключать 7 чи 8 жовтня, уточнили у пресслужбі обласного управління освіти. Лише після того директори отримають інструкції, як саме відбуватиметься процес реалізації проекту.

Що відомо

  • Наразі навчання в школах України відбувається у очній формі з дотриманням карантинних заходів. Перехід на дистанційне навчання відбувається тільки в разі спалаху захворюваності на COVID-19.
  • За дотриманням карантинних заходів у школах слідкують спеціальні моніторингові групи МОН.
  • Міністерство освіти і науки підготувало новий проєкт положення про організацію дистанційного навчання через можливе зростання рівня епідеміологічної небезпеки в окремих регіонах України.

Джерело: Суспільне