13°

У Костополі презентували виставку малюнків вихованця інклюзивного класу

У Костопільській міській раді презентували виставку малюнків другокласника, який навчається на інклюзивній формі.

Максим Українець, учень другого класу Костопільського ліцею №5, навчається на інклюзивній формі. Хлопчина полюбляє займатися творчістю, мріяти та фантазувати, малює з чотирьох років. Про це зазначають на сторінці міської ради у фейсбуці. 

Напередодні Дня людей з інвалідністю у міській раді презентували виставку малюнків Максима «Казковий світ очима дитини», надихали його до творчості казки Олени Кирилюк «Лиска Аліска та Величезний світ».

Класна керівниця Галина Степанівна та асистентка Жанна Михайлівна розповідають, що навчальний процес з учнем не викликає труднощів, адже щодня він демонструє помітні досягнення.

Батьки Артем та Ірина всебічно дбають про розвиток освітніх потреб старшого сина, мають бажання, щоб у подальшому він відвідував додаткові заняття із малювання, у сім’ї ще є менший брат Денис.

Педагоги та керівник інклюзивно-ресурсного центру №2 Вікторія Наумович висловили сподівання, що такі ініціативи, покликані розвивати толерантність у суспільстві, творчі здібності дітей незалежно від їхнього віку, статі й інших ознак будуть упроваджуватися громадськими організаціями, небайдужими активістами та владою міста.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp