18°

У мережі показали фото дороги до Білого озера на Рівненщині

Скріншот із відео

Біле озеро – єдине в Україні з підвищеним вмістом гліцерину у воді, через що має надзвичайні цілющі властивості. Воно розташоване у Вараському районі на півночі Рівненської області біля села Рудка. Та доїхати сюди – раніше було суцільним випробуванням. Відпочивальникам доводилось долати майже два десятки кілометрів «кратерами».

Ця дорога важлива не лише для туристів, він має стратегічне логістичне значення. Цей шлях веде до міста атомників Вараша, міжнародної «варшавської» траси, сполучає колишні Зарічненський із Володимирецький райони.

На дорозі до Білого озера найпроблемніші ті 5 кілометрів, що проходять через села Більська Воля і Рудка.

Днями міський голова Вараської громади Олександр Мензул опублікував відео із вже відремонтованої дороги до туристичної перлини області. Зокрема, відрізок від села Собіщиці до Білого озера.

Воду з цього озера називають цілющою. Глибинні мінерали передали воді Білого озера надзвичайні властивості: вона добре впливає на хворі суглоби, нормалізує тиск крові, покращує функціонування внутрішніх органів, зменшує трофічні виразки та усуває запалення шкірних та слизових покривів. А місцевість, де знаходиться Біле озеро, допомагає упорядкувати нервову систему після стресів, депресивних станів.

Джерело: Рівне Медіа


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp