22°

У МВС роз’яснили чому на даний момент вірогідність наступу з білорусі низька

У Міністерстві внутрішніх справ України повідомили, що російські військові вивозять з білорусі боєприпаси 122 калібру, яких їм вже не вистачає у війні з ЗСУ. Це свідчить про кризу з озброєнням в російській армії. Водночас зазначається, що білорусь, найімовірніше, в наступ не піде. Про це розповів радник глави МВС Віктор Андрусів.

За його словами, в окупантів теж катастрофа з боєприпасами 122 калібру, тому вони їх вивозять з Білорусі.

“Це один з найпопулярніших калібрів радянських гармат Д-30. В них теж є відчуття кризи цього калібру, тому вони вивозять їх з білорусі”, – заявив Андрусів.

Водночас, за словами радника очільника МВС, у самої білорусі це теж одні з “найбільш ходових” артустановок. Тому, очевидно, білоруські війська не збираються йти в наступ на Україну.

Андрусів переконаний, що техніка поблизу українського кордону та імітація якихось дій насправді не схоже на сили, з якими можна вторгнутися.

“Ми мусимо лишати фактор, що вони можуть “вчудити якусь маячню”, але для Білорусі це було б черговою катастрофою”, – вважає він.

Він додав, що в МВС оцінюють загрозу наступу з білорусі як низьку та наголошують, що це суто маневрування з метою розтягування наших сил та дестабілізації ситуації.