4°

У Острозі поліцейські склали протоколи на молодь за розпивання алкоголю та глум над загиблими героями

21 жовтня на 102 надійшло повідомлення про порушення громадського порядку в сквері поблизу банерів загиблих героїв на проспекті Незалежності. Заявниця повідомила, що в одній з місцевих спільнот у соцмережі вона побачила відео, як компанія молоді в стані сп’яніння гучно слухає російську музику та зухвало себе поводить.

Працівники СРПП виїхали за вказаною адресою, але на той час нікого не виявили. Для недопущення правопорушень і забезпечення правопорядку поліцейські посилили в центрі міста превентивні заходи.

У результаті вжитих заходів реагування працівники ювенальної превенції встановили 15 осіб віком від 13 до 20 років, які могли бути причетними до порушень правопорядку в оприлюдненому відео. На них склали 5 адміністративних матеріалів за ч. 1 ст. 173 КУпАП (розпивання пива, слабоалкогольних напоїв, алкогольних напоїв у громадських місцях).

Крім того, на батьків двох неповнолітніх склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 184 КУпАП (порушення батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Поліцейські звертаються до громадян, які стали очевидцями вчинення будь-яких правопорушень — одразу телефонувати на 102


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp