3°

У період дії карантину на Рівненщині людям з інвалідністю приділятимуть належну підтримку

Безоплатне тестування на COVID-19 та якісне надання соціальних послуг – на Рівненщині працюватимуть над посиленням підтримки для осіб з інвалідністю.

Про заходи, які будуть впроваджуватися “з нуля”, а також ті, роботу яких необхідно пожвавити, йшлося на робочій нараді у Рівненській ОДА.

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо підтримки осіб з інвалідністю на період дії карантину. Це дуже важливий та потрібний документ, адже він чітко регулює, як ми можемо підтримати цих людей. Приємно відзначити, що робота у цьому напрямку на Рівненщині триває належним чином. Тому певні заходи ми лише посилимо, а деякі – розпочнемо втілювати, – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Так, планується впровадження в режимі онлайн функції самостійного запису до сімейного лікаря, отримання направлення для здачі аналізів та консультування у профільного фахівця.

Також робоча група обговорила й механізми підсилення роботи у деяких напрямках.

Зокрема, йдеться про безоплатне тестуванням на COVID-19 працівників та підопічних закладів стаціонарного догляду, а також забезпечення їх необхідними медичними препаратами.

Приділять увагу й наданню якісних соціальних послуг особам та дітям з інвалідністю.