25°

У рівненській ЗОШ 28 – новий директор

Новим директором рівненської міської ЗОШ №28 стала 35-річна Ольга Ревут. Відповідне рішення ухвалила конкурсна комісія міського управління освіти (до складу входять представники управління, ради директорів міських шкіл, депутати, громадські активісти).

У кадровому конкурсі, який у квітні оголосили у зв’язку з завершенням контракту попереднього керівника Івана Віднічука, взяло участь двоє претендентів. Власне сам Іван Віднічук (69 років), який очолював цей заклад освіти з 1993 року та Ольга Ревут.

Конкурс на посаду директора школи включає в себе іспити для претендентів, спілкування з трудовим колективом. Крім того, пошукачі мають представити план розвитку навчального закладу. За рішенням членів конкурсної комісії перемогу здобула Ольга Ревут.

Раніше пані Ольга працювала провідним спеціалістом відділу освіти, культури, молоді та спорту Шпанівської сільської ради Рівненського району, за сумісництвом – вчителем у Шпанівському ліцеї.

Крім того є депутатом Рівненської районної ради (фракція “Європейська солідарність”)

До виконання обов’язків директора пані Ольга приступила з 1 липня. Ось, що вона написала на своїй сторінці в соцмережі сьогодні: «…На посаді четвертий день. Емоції зашкалюють… Переважають негативні) ТАК, як було НЕ БУДЕ!!!

ЗНАЮ, що за командної підтримки,  ЗМОЖЕМО надати мікрорайону обслуговування ЯКІСНІ освітні послуги, комфортні умови праці та відпочинку для персоналу!»  

Джерело: 7 днів