26°

У Рівному біля міськради мітинг: розклали намети і готові там ночувати (ФОТО)

У Рівному біля стін міської ради відбувається мітинг вкладників “Рівненської брами”. Обурені пайовики налаштовані жити біля адмінбудівлі і вже розклали там намети. 

Як повідомила голова ініціативної групи Лілія Ковальчук, мітинг триватиме доти, поки ситуацію із забудовником не вирішать. За словами жінки, люди беруть відпустку та відпрошуються з робіт. У наметах почергово ночуватимуть кілька осіб кожної ночі.

“Ми попереджали, що готові йти на крайні міри. Якщо влада не зверне на нас увагу і не прийме якісь міри, то ми будемо ставити палатки і будем проживати тут до тих пір, поки наше питання не вирішиться. Це попередження було у червні місяці. Ми почекали – дій ніяких. Ми зробили те, що ми обіцяли. П’ять років це триває – я думаю, що нас громадяни мають зрозуміти. У нас просто немає іншого вибору. Ми будемо проживати у палатках почергово, так як люди на роботах. Дехто побрав відпустки, хтось відпрошується. Ми будемо жити по 5-6 чоловік вночі. Вдень нас буде більше. До тих пір, поки не збереться міська рада і не вирішиться наше питання”, – зазначила пані Ковальчук.

Пікетувальники вимагають, щоб міська влада звернулась до прокуратури, щоб провели аудит будівництва. Також, за словами Лілії Ковальчук, потрібно організувати комісію, яка б створила єдиний реєстр вкладників. Для цього потрібно зробити оголошення у ЗМІ та у соцмережах, щоб пайовики відгукнулися та принесли документи.

Мітингарі змонтували стенди і повісили плакати з написами: “БКМ:руки геть від наших квартир!”, “Рівненська драма велике будівництво перейшло у велике крадівництво” та інші.

Джерело: Рівне Медіа