18°

У Рівному хочуть об’єднати дитячу та дорослу стоматполіклініки

Сьогодні на сесії Рівнеради депутати проголосували за реорганізацію міської дитячої стоматполіклініки. Її планують об’єднати з аналогічним медзакладом для дорослих. За це проголосувало 25 з 36 присутніх у залі депутатів. 

Дитячих стоматологів “переселять” з того приміщення, де вони нині працюють: М. Вовчка, 14, у приміщення на вул. С. Крушельницької, де знаходиться міська стоматполіклініка.   

У пояснюючій записці до проєкту рішення про реорганізацію вказано, що зміни запропоновані: “з метою покращення надання стоматологічних послуг жителям Рівненської міської територіальної громади та оптимізації фінансування на утримання стоматологічних установ…”

Нагадаємо, це питання обговорюється в місті вже декілька місяців. До обранців неодноразово зверталися члени трудового колективу з проханням не проводити реорганізацію та переселення. Цю позицію підтримали і окремі депутати. Зокрема, про це заявляла лідерка фракції “Батьківщина” Галина Кульчинська. Сьогодні на сесійному засіданні до депутатів звернувся представник батьківської спільноти, який теж просив не підтримувати реорганізацію. 

Одна з основних спірних тем – подальша доля приміщення дитячої стоматполіклініки (два нижніх поверхи в 9-поверховому житловому будинку). Подейкували, що його планують продати. Водночас заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук наголосив, що приміщення потребує ремонту. На його думку, воно має залишитися в сфері соціально-медичної допомоги. 

Джерело: 7 днів