21°

У Рівному мешканці будинку скаржаться на свою керуючу компанію

Мешканці будинку на вулиці 24 серпня 38 скаржаться на свою керуючу компанію. З 2020 року їхнім будинком опікується організація “Місто для людей” з Кременчука. Попри те, що у будівлі протікає дах, а на її стінах з`явилися тріщини та грибок, працівники організації ремонтувати її навіть і не думають. Чому? Дивіться у сюжеті Ольги Данілюк.

Скаржаться мешканці будинку, що на вулиці 24 серпня 38 і на занедбану прибудинкову територію. Мовляв, траву ніхто не косить, територію змушені прибирати власними силами, а стіни під`їзду вкрилися грибком.

Оскільки будинком з 2020 року опікується керуюча компанія “Місто для людей”, саме від неї мешканці двоповерхівки очікують проведення капітального ремонту будинку. Адже і попередні компанії, зазначають, його станом не переймалися.

Але зробити щось готові лише в тому разі, коли мешканці сплатять борг, наголошують в компанії “Місто для людей”.

Додають, що невдовзі планують зустрітися із мешканцями будинку. Оскільки аварійні роботи та прибирання прибудинкової території їх працівники виконують.

До слова, мешканці будинку можуть і змінити керуючу компанію, зазначають у Всеукраїнській раді голів ОСББ в Рівненській області.

Попри те, що в будинку проживає всього 16 сімей.

Джерело: Рівне 1


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp