32°

У Рівному новий тип вигулу собак: прив’язали до дерева та пішли на цілий день

Два тижні поспіль, що дня, на одній з галявин парку молоді “Лебединка”, по вулиці Драгоманова, місцеві мешканці прив’язують свою вівчарку до дерева. Тварину на самостійному вигулі помічали протягом усього дня.

Рівнянка Тетяна Гончарова, що опублікувала фото собаки в одній зі спільнот міста, зазначає, що тварину залишають без води та їжі.

Очевидці ситуації, у коментарях під дописом, повідомляють, що неодноразово помічали як перехожі підгодовували тварину та поїли її.

Як пояснює одна з дописувачок групи, Lena Suhanova:

“Ця собака живе в чудових умовах, їжі достатньо і піклування також, господарі гарні й гуляє вона також непогано, просто в сім’ї два сини старший і молодший, і я так розумію молодший не може з ним дати ради, сам гуляє біля неї і пов’язана вона не довго, поки не вийде хтось з дорослих тато чи брат. Забирати не раджу, не прості в нього власники)”

Авторка посту попереджає, що якщо, ще раз помітить неналежне ставлення до собаки, забере тварину до себе.

Дописувачі групи погоджуються з жінкою, та пропонують без попередження власників стати новим, більш турботливим господарем.

Обурені коментатори пропонують свої варіанти покарання недбалих власників, адже тварина перебуває на галявині в дощ та сонце.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp