16°

У Рівному обладнують укриття в пологовому будинку

Бомбосховище Рівненського пологового будинку продовжують облаштовувати для повноцінного функціонування. Як повідомили в профільному управлінні міськради, наразі дообладнують операційні, прокладають електропроводку, вкладають плитку та встановлюють системи вентиляції. Роботи можуть тривати до кінця червня.

З початком повномасштабного російського вторгнення укриття було готове для того, щоб у разі небезпеки прийняти людей. Втім, для довгого та комфортного перебування потрібен був ремонт.

“Насамперед є певні вимоги до покриття стін. Там буде і передопераційна, і операційна. Вона вимагає чистих стерильних умов, всі ці покриття витримані, сьогодні там вже є плитка. Довелося проводити і відновлювати систему електрозабезпечення, водозабезпечення, створювати водовідведення. Приміщення буде безпечне для перебування людей в укритті, а також в приміщенні можна буде надавати полого-помічну допомогу”, – розповіла в.о. начальника управління охорони здоров’я Рівного Лариса Обуховська.

Міський голова Рівного Олександр Третяк розповів, що бюджет на облаштування бомбосховища складе щонайменше пів мільйона гривень. Усі роботи планують завершити за 2-3 тижні.