20°

У Рівному переселенці отримують продуктові набори

Переселенці у Рівному отримують допомогу від благодійного фонду “Наше Майбутнє”.

Відбувається це в рамках проекту “Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення”.

Проєкт націлений на окремі групи людей і до уваги беруться різні фактори вразливості – переселення, втрата прибутку, руйнування соціальних мереж, обмежений доступ до медичних та інших послуг”, – розповідає надавачка послуг Наталія Фесовець.

“Ми відвідуємо місця масового проживання ВПО, шелтери – видаємо продуктові набори та розповідаємо про інші напрямки проекту, як от до прикладу можливість отримати безкоштовні консультації у психолога, юриста та сімейного лікаря”, — каже вона.

Переселенка з Харківщини за допомогу дякує: “Війна вибила землю з під ніг. Життя змінилося кардинально. Сьогодні я вдячна за елементарні речі на які рік тому навіть не зважала. Чудова ініціатива і я дякую за неї”.

“Проект охоплює послуги з забезпечення гуманітарних потреб населення, послуги та консультування юриста, психолога та медиків, послуги пов’язані з евакуацією та переселенням та надання багатоцільової грошової допомоги на нагальні потреби домогосподарств”, – розповідає директор благодійного фонду Ірина Орленко. – “Реалізується проект фондом “Наше Майбутнє” на території Рівненської та Волинської областей“.

В Україні проєкт «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» реалізується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової підтримки Disasters Emergency Committee (Комітет з надзвичайних ситуацій, Великобританія) та за технічної підтримки Благодійної організації Christian Aid.

Мета проекту – підтримка спільнот, спрямована на забезпечення нагальних гуманітарних, соціальних та медичних потреб й гідного життя у кризових умовах.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp