7°

У Рівному під час будівництва кільця пошкодили водопровід. Кілька вулиць без води

У Рівному 13 серпня під час будівництва кільця на вулиці Макарова та Дубенської пошкодили водопровід, кілька вулиць залишились без води. Про це повідомили у пресслужбі облводоканалу та назвали пошкодження серйозним.

Як ідеться в повідомленні, аварія сталась “внаслідок неузгоджених дій підрядників”.

“Це означає, що роботи робили без нашого відома, люди почали працювати і пошкодили водопровід. Аварійна бригада “Рівнеоблводоканалу” оперативно зреагувала на виклик та вже ліквідовує порив. За планом маємо сьогодні завершити роботи орієнтовно о 20:00″, – уточнив Суспільному речник водоканалу Олександр Очкуренко.

Через аварію водопостачання частково відсутнє на вулицях Сальського, Скрипника та Малиновського.

“За попередньою інформацією підрядник, з вини якого сталася ця прикрість, зобов’язується надати необхідні матеріали для ремонту труб та ліквідації пориву водопроводу”, – каже речник водоканалу.

Підрядником є фірма “Будальянс груп”. Суспільне намагається зв’язатись із директором з будівництва компанії Миколою Яворським для отримання коментаря з цього приводу. За іншим вказаним у відкритих джерел номером сконтактувати із представниками фірми не вдалось – відсутній зв’язок.

Джерело: Суспільне