6°

У Рівному підприємці готові допомагати теробороні та пояснили спосіб комунікації

Представники частини підприємств Рівного готові допомогти міському батальйону тероборони. Таку позицію вони озвучили на нараді, яку скликав міський голова. Представники двох десятків компаній, фабрик та заводів почули про потреби резервістів, обмінялися з військовими керівниками телефонами та пообіцяли допомогти.

Зустріч влади та бізнесу організували у понеділок, 21 лютого.

“Ми створимо окрему групу в WhatsApp. Окремо додаються всі підприємці, хто має бажання фінансувати та підтримувати тероборону. Там буде вказано список потреб тероборони, і кожен з підприємців визначить, яку ланку він зможе закрити. Закликаю увесь відомий бізнес долучайтеся, підтримуйте, чим можете”, — розповів співвласник IT-компанії Олександр Кирилович.

Тероборона забезпечена зброєю і формою, але бракує оргтехніки і деяких меблів — пояснив підприємцям командир батальйону тероборони Олексій Семенюк. Детальніше журналістам про ситуацію він не став розповідати, пояснивши це забороною керівництва надавати коментарі.

“Дуже часто ми стикаємося з певними бюрократичними механізмами, які не дозволяють оперативно вирішити ті чи інші завдання для потреб наших військових. Наприклад, закупівля тих чи інших товарів, речей, виключно зараз ми як місто можемо використовувати кошти програмно-цільовим методом, через тендери і закупівлі. А це як правило, місяць-півтора”, — пояснив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Мер уточнив, що Рівне долучилося до списку міст, які звернулися до прем’єр-міністра з проханням спростити процедуру закупівель для військових. За його словами, це дозволить муніципальним чиновникам оперативніше забезпечувати тероборону всім необхідним.

Джерело: Суспільне