8°

У Рівному погасили марку, присвячену українським розвідникам

Від сьогодні у відділеннях пошти можна придбати нову марку, присвячену Головному управлінню розвідки. 30 червня в обіг введено поштовий набір «Головне управління розвідки Міністерства оборони України». До нього входить поштовий блок, художній конверт і листівка.

Автор поштового випуску – заслужений художник України Олександр Охапкін.

Поштова марка є продовженням серії «Слава силам оборони і безпеки України!», розпочатої Укрпоштою в травні з випуску «Гвардія наступу».

До урочистого погашення марки в центральному відділенні «Укрпошти» Рівного долучився перший заступник голови ОДА Сергій Подолін .

«Українськими розвідниками захоплюється весь світ. Свою професійність та відданість вони щодня доводять у боях за нашу державу. Ми не завжди знаємо наших розвідників, але результати їх діяльності – очевидні», – зазначив Сергій Подолін.

Тираж поштової марки – 1 075 000 примірників.

Поштова марка «Головне управління розвідки Міністерства оборони України» містить благодійну складову, зібрані кошти будуть скеровані на допомогу ЗСУ.

Придбати новий поштовий випуск можна у відділеннях Укрпошти, офіційному філателістичному онлайн-магазині Укрпошти та на маркетплейсах eBay і Amazon.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp