20°

У Рівному поліція охорони відзначала професійне свято черговими званнями

Напередодні Дня Нацполіції працівники УПО в Рівненській області відзначили кращих у професії і отримали чергові спеціальні звання.

Про це повідомляють Рівненські новини.

4 липня – офіційне свято День Національної поліції України. Шість років тому саме у цей день на Михайлівській площі в Києві прийняли присягу перші патрульні поліцейські в країні. Згодом у всіх містах нашої держави утворився такий же підрозділ поліції і реформувалася вся система МВС. Після змін у законодавстві у 2015 створена і поліція охорони на базі Державної служби охорони.

З 2018 року згідно з Указом Президента України День Національної поліції відзначається щорічно 4 липня.

Це свято тих, хто незважаючи на труднощі стабільно, злагоджено та гідно виконує свої обов’язки, зміцнює довіру населення, формує у ньому відчуття захищеності, нерідко ризикуючи власним життям. Зичу Вам, шановні колеги, міцного здоров’я, мужності, мудрості, величезної енергії, успіхів у професійній ниві, – привітав начальник обласного управління полковник поліції Михайло Кононенко.

На урочистому заході подяки від керівництва Національної поліції та поліції охорони отримали 25 поліцейських, 2 працівникам присвоєно чергові спеціальні звання та 4 працівників нагороджені почесною грамотою голови Рівненської ОДА.

Також поліцейські вшанували пам’ять загиблих колег МВС хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблим працівникам правоохоронних органів.