11°

​​У Рівному попрощались із 29-річним захисником Андрієм Нікітюком

У Рівному 14 червня на майдані Незалежності попрощалися з 29-річним командиром розвідувального відділення, молодшим сержантом Андрієм Нікітюком. Чоловік помер 8 червня 2023 року від отриманих поранень під час транспортування у швидкій.

Андрій Нікітюк народився у Рівному. Закінчив школу №28, а за тим вступив до Національного університету водного господарства та природокористування на спеціальність “Менеджмент”. Та після закінчення другого курсу у серпні 2013 року він підписав контракт зі Збройними силами України.

Від 2014 року чоловік служив у зоні проведення антитерористичної операції, а 24 лютого з самого ранку вже був у військкоматі.

“Ще за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення Андрієві телефонували з військкомату. А 24 лютого вранці він вже був там. Спершу сказали прибути 25 числа, але за кілька годин зателефонували — його чекали того ж дня. Андрій зібрався і пішов. Він не вагався, розумів усе”, — розповіла мати Андрія Віра.

7 червня 2023 року під час артилерійського обстрілу Андрій отримав поранення. Він переніс дві операції. А вже 8 червня чоловік помер від отриманих поранень під час транспортування у швидкій.

Вічна пам’ять Герою!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp