20°

У Рівному представили нового командувача ОК “Захід”

Сьогодні, 21 серпня командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський відрекомендував особовому складу управління оперативного командування “Захід” командувача військ полковника Сергія Літвінова.

Новий командувач полковник Сергій Літвінов звернувся до особового складу оперативного командування із вступним словом та означив основні напрямки роботи, пишуть РН.

Шановні офіцери, сержанти, солдати! Я радий очолити ваш колектив. Колектив відповідальних спеціалістів, професійних воїнів, чесних побратимів. Упевнений, ви є саме такими. Не секрет, що для мене це третє командування. Але якщо в ОК «Північ» я обіймав посаду начальника управління підготовки, в оперативному командуванні “Схід” служив на посаді начальника штабу – заступника командувача, то тут, мені випала висока честь та відповідальність очолити оперативне командування “Захід”. Намагатимусь стати вашим першим товаришем, для когось наставником, мудрим командиром. Я глибоко переконаний, що саме від мудрих та людяних рішень начальників залежить загальна внутрішня атмосфера кожного військового колективу. І як результат – якість виконання завдань, – зазначив полковник Сергій Літвінов.

Для мене найдорожчим завжди було і залишається збереження здоров’я та життя підлеглих. Упевнений, що разом з вами, бойовими офіцерами, сержантами і солдатами ми досягнемо нових звершень у військовій службі, будемо і надалі розвивати наше оперативне командування та підпорядковані війська, спільно вирішувати будь-які проблеми і перемагати будь-які негаразди! Щиро сподіваюся на вашу підтримку, допомогу та порозуміння. А головне – на вашу довіру, гідність та вірність. Тільки так ми зможемо бути єдиним міцним колективом, тільки так ми зможемо перемагати, – наголосив командувач військ оперативного командування “Захід”.