10°

У Рівному пройде захід від маріупольського театру

Вперше у Рівному відбудеться творчий захід «Маріуполь.НаЖиво» від маріупольського театру авторської п’єси “Concеption”.

25 червня о 15:00 на сцені Рівненського академічного обласного театру ляльок (вулиця Симона Петлюри, 15) виступлять маріупольці, які через силу мистецтва розкажуть про виживання у пеклі війни та людську незламність.

Перформативна літературна імпреза «Маріуполь.НаЖиво» створена за віршами сучасних українських письменників – захисниці Маріуполя Валерії (Нави) Суботіної, маріупольських поетес Оксани Стоміної і Ольги Демідко, українського поета-військового Петра Маги. Також у виставі використовуються авторські вірші актора театру Дмитра Гриценко. За допомогою художнього слова актори театру, який на своїй базі об’єднав творчих людей Маріуполя, розповідають глядачеві про сучасні реалії українського народу під час війни та його незламність.

Вірші обпалені війною глибоко торкаються струн людської душі, викликають сльози та гнів, біль і дарують розраду. Вселяють велику віру та надію в нашу перемогу.

Автор проекту та режисер – керівник незалежного маріупольського театру авторської п’єси Conception Олексій Гнатюк.

Тривалість вистави – 50 хвилин.

Довідка про театр. Метою театру є прямування вбік сучасного українського та європейського контексту. Ідеологічно, організаційно, концептуально колектив сповідує загальноєвропейські цінності Розвиток сучасного театру, який відображає сьогодення кожного українця є пріоритетним напрямком роботи колективу.

Театр авторської п’єси Conception почав свій творчій шлях у 2019 році у місті Маріуполь. Дебютною виставою театру стала аншлагова трагікомедія “Рентген усміхнених сердець”. Молодий театр брав участь у багатьох масштабних заходах міста та грав на усіх сценах Маріуполя. На разі метою театру, актори якого пережили окупацію та своїми очами побачили усі жахи війни, є відродження свого репертуару.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp