25°

У Рівному пройшло спецпогашення марки присвяченої СБУ

Марка про СБУ є фінальним випуском героїчної серії «Слава Силам оборони і безпеки України!».

Її спецпогашення у Рівному виконали начальник Управління полковник Андрій Тимченко та директор Рівненської дирекції АТ «Укрпошти» Вадим Мосаковський.

Перед гасінням марки спеціальним поштовим штемпелем до учасників заходу звернувся начальник Управління полковник Андрій Тимченко:

«Перед Службою постали надзвичайно серйозні виклики – захист державної безпеки і суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності і оборонного потенціалу. Результативність роботи спецслужби в умовах сьогодення проявляється у невпинній боротьбі зі зрадниками, диверсантами та колаборантами, які хотіли підігравати ворогу, однак, завдяки тонкій майстерності наших співробітників зараз перебувають у місцях позбавлення волі.

Бійці рівненської «Альфи» проводять блискучі спецоперації на фронті – у найгарячіших точках. Кожного дня вони роблять усе можливе та надможливе, щоб кожен громадянин почував себе в безпеці».

Він підкреслив, що введення у обіг марки, яка розповідає про бійців Служби безпеки, у символічній формі фіксує результативність спецслужби та ілюструє важливу роль СБУ у звільненні України від окупантів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp