14°

У Рівному прощаються з Володимиром Легким

Володимир Легкий народився в 1975 році в Калінінградській області. В 1979 році разом з батьками повернувся в Україну, в місто Рівне. Навчався в 12 школі.

«Дитинство та юність провів не тільки за навчанням, а і як наставник для меншого брата, якого дуже хотів, чекав, а в майбутньому турбувався про нього і любив. А з початком 90 був активним помічником та підтримкою в сім’ї. Дуже любив будівельну справу, хотів стати майбутнім інженером-будівельником. У 1998 році закінчив Українську державну академію водного господарства (сучасний НУВГП) спеціальністю «Інженер-будівельник», – розповідають рідні воїна.

У 1999 році Володимир проходив військову службу в Збройних силах України. Служити подобалось, тому що любив брати відповідальність за своїх побратимів. Після армії одружився, а через рік у подружжя народилася донька. Працював в будівельній сфері: був майстром, виконробом, інженером з охорони праці, допомагав близьким виконувати ремонтні роботи. Намагався максимально забезпечувати сім’ю.

До війська Володимир Легкого призвали у січні 2023 року. Служив на передових позиціях у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях

«Володимира поважали й цінували побратими: відповідального, доброзичливого, щирого, чесного, справедливого. Він умів співчувати й завжди приходив на допомогу в біді. Дуже любив свою доньку. З дитячих років завжди радів і пишався її досягненнями, знаходив час та можливість бути поряд в шкільні роки та в період навчання в КПІ. У грудні 2023 року у зв’язку із ротацією військ отримав відпустку додому на 10 днів. Він був дуже радий цьому «ковтку свіжого повітря», але розумів, що країна його чекає», – розповідають рідні.

48-річний молодший сержант Володимир Легкий загинув 19 лютого 2024 року на Харківщині.

Сьогодні рівняни провели захисника в останню дорогу. Вічна слава Герою!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp