19°

У Рівному стартує новий сезон «Західної Ліги Сміху»

На загальних зборах керівників регіональних ліг прийняли рішення надати статус Першої ліги Західній та Одеській лігам сміху. Відтепер вони матимуть право проводити телевізійний сезон за правилами телевізійної ліги.

Про це на прес-конференції оголосив керівник «КВН Рівненщини» та головний «лігосмішник» області Юрій Ліпський.

Вже 3 березня планується проведення фестивалю Західної Ліги Сміху, після чого розпочнеться сезон. Загалом у 2022 році очікується два коротких сезони – ігри закінчаться ще до початку літа. Наприкінці літа пройде ще один фестиваль, де в сезон потраплять колективи, котрі візьмуть участь у новому сезоні осінь-зима.

«Думаю, що це велике досягнення усієї нашої команди, адже існують лише 2 регіональні «Ліги сміху» – це Одеська і Західна (Рівне), – каже Юрій Ліпський. – Цей сезон ми будемо проводити в МПК «Текстильник», адже тамтешні умови більш підходять під формат телевізійного проекту. Варто зазначити, що у Західній лізі участь прийматиме команда з Білорусі, а також ми ведемо перемовини з колективом з Молдови, що надає нашій лізі статус міжнародної».

За правилами телевізійної ліги буде запрошено 7 тренерів, які оцінюватимуть виступи команд, ставлячи лайки на планшеті.

В цьому сезоні це:

  • Ваня Кухарчук («30+», Житомир);
  • Володимир Черняк ( «Наш формат», Кам’янець-Подільський);
  • Влад Стеблівський ( «СМТ», Полтава);
  • Вася Мандрук ( «В активному пошуку», Тернопіль);
  • Віктор Гевко ( «VIP», Тернопіль);
  • Олександр Степаненко ( «Отдыхаем вместе», Хмельницький);
  • Настя Ткаченко ( «Моя провінція», Вінниця).

Очікується приїзд колективів з України та Білорусі. Ласкаво просимо до Рівного! Західна Ліга Сміху гостинно відкриває двері для всіх охочих колективів. Реєстрація для участі в сезоні вже почалася. Форму для реєстрації можна знайти в нашому профілі в Instagram, а також в профілі Facebook.

Команда КВН «Скучне життя  Діми і Гріши»

На прес-конференції був присутній представник гумористичного дуету «Скучне життя Гріши і Діми», який вийшов у гала-концерт телевізійного гумористичного проекту «Ліга сміху». Тренером Григорія Рицького та Дмитра Залойця на телевізійному проекті «Ліга Сміху» каналу «1+1» буде Станіслав Баклан.

«На сцену КВН я вийшов ще у 2009 році. Не пропустив жодного фестивалю «Ліги сміху», і от в телепроект я потрапив у складі команди «Скучне життя Гріши і Діми», – розповів Григорій Рицький. – Щодо Західної ліги, то маю сказати, що це прекрасний шанс для молодих колективів за дуже короткий період потрапити в гала-концерт, здобути безцінний досвід, підтягнути свій рівень гумору. Склався стереотип про те, що студентські команди з Рівного навряд чи зможуть кудись пройти. Але, як бачите, пробувати варто. Просто треба трішечки попрацювати. Тому я закликаю створювати команди і смішити людей».