5°

У Рівному судитимуть посадовця

За погодженням із Рівненською обласною прокуратурою матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом скеровано на розгляд суду.

У рамках досудового розслідування, яке проводилося за оперативного супроводу працівників СБУ регіону, правоохоронці встановили, що відповідно до укладеного договору підряду між приватною фірмою та управлінням капітального будівництва службовець не вжив заходів для усунення недоліків, допущених у виготовленні проектно-кошторисної документації для реконструкції стадіону.

Відтак, посадовець УКБ не звернувся до виконавця-проектанта, не зобов’язав його безоплатно усунути помилки та, проявивши злочинну недбалість, уклав новий договір з іншою приватною структурою, яка отримала 330,3 тисячі гривень із міського бюджету. Сума завданих збитків у двісті п’ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Ексслужбовець обвинувачується у неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам окремої юридичної особи.

Санкція статті передбачає від 2 до 5 років за ґратами із позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp