19°

У Рівному з понеділка запрацює 8 дитячих садочків

У Рівному з понеділка, 23 травня, запрацюють вісім садочків.

Своїх дітей туди зможуть привести працівники закладів критичної інфраструктури, наголосив 18 травня міський голова Олександр Третяк та детально пояснив умови, за яких вихованці зможуть повернутися до закладів.

Можливе відкриття декількох садочків з облаштованими укриттями у Рівному міська влада анонсувала минулого тижня. За словами мера, укриття перевірили, а тому з 18 травня відкриють ДНЗ № 2, 17, 39, 37, 45, 51, 52, 56.

“Запускаємо роботу дитячих садочків для приймання дітей, батьки яких працюють. Категорії осіб, які працюють, це насамперед військовослужбовці. Також батьки, які обоє працюють на роботі. Третє, це батько чи матір, які доглядають дитину самі і працюють на роботі. За умови, що всі перераховані категорії – це насамперед працівники критичної інфраструктури”, — пояснив мер.

Він додав, що аби віддати свою дитину в садочок, необхідно надати довідки з роботи.

“Якщо ви мама, яка є в декретній відпустці по догляду за дитиною, але іншу дитину ви б хотіли віддати в садочок, на жаль, ми не зможемо прийняти такого варіанту, тому що кількість садочків обмежена, а запит великий. Ми спочатку будемо приймати дітей, батьки яких працюють в критичній інфраструктурі і обоє є зайняті”, — наголосив Олександр Третяк.

За словами начальника управління освіти Рівного Богдана Туровича, мережу закладів, які будуть приймати дітей, розширюватимуть, якщо існуватиме така потреба: біля садочків шукатимуть сусідні сховища, які можна використати для дошкільнят.