17°

У Рівному затримали патрульного з хабарем

Це сталось в одному з кафе на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному.

ДБР там затримала патрульного поліцейського з хабарем нібито, 10 тис. грн. Він вимагав його з водія, аби не складати протокол за п‘яне водіння.

Рівненська журналістка Ольга Ферар на своїй сторінці у Фейсбуці прокоментувала це затримання так:

А знаєте чому у нас вільно вбиває на дорозі жінку-скутеристку п‘яний екс-прокурор? Бо він очевидно знає, що патрульні знову і знову йдуть на службу, як на заробітки. Такий менталітет у частини наших людей.
Вчора, кажуть свідки, в кафе на Льонокомбінаті, затримали молодого патрульного за отримання хабаря. Він вимагав його з водія, аби не складати протокол за п‘яне водіння. І очевидно це його не перша каса, яку він вимагав від водіїв. Єдине, що радує, що його все ж таки спіймали. Навіть попри те, що він тікав і розгубив гроші з переляку по усьому кафе)
І поки я самовіддано, побачивши п‘яного водія на дорозі, що сів за кермо, зупиняю його власним авто, забираю ключі. Везу їх тікаючи в поліцію, то там, виявляється, з мене можуть тихенько глузувати отакі заробітчани.
Та ключове в моєму дописі не це. Я переконана, що рано чи пізно будь які дії стають очевидними і приводять до наслідків. Тому, аби не потрапити в сізо як експрокурор, або не тікати в кафе з патрульним по туалетах – не пийте за кермом в першу чергу. А хабарники рано чи пізно будуть покарані, бо таким шляхом гроші нікому нічого доброго ще не приносили. 

Джерело: Рівне Вечірнє


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp