17°

Учасниця резонансного ДТП з екс-депутатом прокоментувала інцидент

Екс-голова Рівненської обласної ради, депутата Верховної Ради ІІІ скликання Олександр Данильчук (на прізвисько Цар) та журналістка Ольга Ферар – стали учасниками ДТП поблизу ресторану “Густо”.

 Автопригода трапилась за участі автомобіля «Тойоти Ленд Крузер», за кермом якого перебувала піарниця-журналістка Ольга Ферар, та «Хонди Аккорд», якою керувала рівнянка Ольга Лихач. Відповідно до відкритих даних, остання є працівницею прокуратури.

Попередньо відомо, що водійка «Тойоти Ленд Крузер» (власником якого є сам Данильчук) під час руху вперед пошкодила два металевих стовпчики. Після цього водійка здала назад, де в’їхала у «Хонду», яка перебувала у нерухомому стані. Обидва авто отримали механічні пошкодження.

Ось що відповіла Ольга Ферар з приводу цього випадку:

“Уся мережа рясніє відео з моєю участю. Я потрапила в незначне ДТП але абсолютно і повністю винувата в усьому що трапилось. Я готова понести повне покарання і несу його вже. Прошу не дофантазовувати тих, фактів які не були. Прошу зрозуміти, що я помилилась. Ми усі помиляємось. Я помилилась більш ніж сильно. Не добивайте, бо я не витримаю”.