5°

Участь Білорусі у війні проти України малоймовірна, – Інститут вивчення війни

Аналітики американського Інституту вивчення війни вважають, що участь Білорусі у війні проти України малоймовірна. Про це сьогодні, 3 листопада, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни.

Експерти нагадали, що міністр оборони Білорусі Віктор Хренін 2 листопада повідомив, що Росія та Білорусь провели щорічне засідання Об’єднаної колегії Міноборони з метою зміцнення “спільного військового потенціалу” Союзної держави Росії та Білорусії для протидії “викликам та загрозам військового характеру” з боку НАТО.

“Заява Хреніна, ймовірно, покликана продемонструвати лояльність Білорусі до Росії і представити Заходу образ білорусько-російської військової єдності.

Як раніше оцінювала ISW, вступ Білорусі у війну залишається малоймовірним через безліч внутрішніх наслідків, які такі дії матимуть для режиму президента Олександра Лукашенка, а також через обмежені військові можливості Білорусі”, зазначили експерти.

Хоча Білорусь не вступає у відкриту війну проти України, російські військові з її території вели наступ на нашу державу й досі обстрілюють Україну звідти.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp