8°

Україна програла Англії на Євро-2020 після британського “майстер-класу” з рахунком 0:4

Збірна Англії з футболу обіграла українську команду з рахунком 0:4 на “Стадіо Олімпіко” в Римі 3 липня. Таким чином, Україна припинила участь у чемпіонаті Європи з футболу на стадії чвертьфіналів.

Уже на початку першого тайму англійці відкрили рахунок – на 4-ій хвилині гол забив капітан збірної Гарі Кейн. Українці створили кілька небезпечних моментів – два кутові й простріл Миколи Шапаренка під завісу першого тайму, – але ситуації це не змінило.

Крім того, українська збірна зазнала втрат: захисника Сергія Кривцова через травму на полі замінив Віктор Циганков. Таким чином змінилася і схема гри – замість трьох центральних захисників Україна грала з двома. Ушкодження помітили і в захисника Миколи Матвієнка, але він продовжив гру.

Другий тайм почався з агресивної атаки англійців. На 46-й хвилині м’яч в українські ворота послав Гарі Магвайр, а на 50-й Гарі Кейн оформив дубль. Україні не вдалося переламати хід поєдинку: 63-тя хвилина відзначилася в протоколі матчу голом Джордана Гендерсона головою.

Компенсованого часу не було. Арбітр Фелікс Брихт проявив таким чином своєрідне співчуття до команд, в матчі яких станом на 90-ту хвилину усе було цілком зрозуміло.

Матч завершився з рахунком 0:4. Для англійців це перші з 1966 року чотири голи за одну гру, а Україна вийшла з Євро-2020 на етапі чвертьфіналу, куди пробилася вперше у своїй історії.

Англія в 1/2-й зіграє з Данією, яка 3 липня обіграла чехів із рахунком 2:1.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp