11°

Україна припинила дію угоди про повітряне сполучення з Білоруссю

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо припинення дії угоди між урядами України та Білорусі про повітряне сполучення.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграм-каналі, відповідну угоду між урядом України та урядом Республіки Білорусь було підписано в Мінську 17 липня 1995 року.

Кабінет міністрів України також припинив дію угоди з урядом білорусі про взаємні поставки озброєння, військової техніки та послуг у сфері оборони та безпеки, укладеної у 1995 році. Про це інформує Telegram постійного представника КМУ у Верховній Раді Тараса Мельничука.

“Припинено дію Угоди між Урядом України та Кабінетом міністрів Республіки білорусь про взаємні поставки у 1995 році озброєння, військової техніки, інших матеріальних засобів та надання послуг для потреб оборони та безпеки, вчиненої 16.12.1994”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, Кабмін припинив угоди з білоруссю про додаткові заходи довіри і безпеки від 16 квітня 2001-го, а також про проведення спільних науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт в галузі озброєння і військової техніки від 18 жовтня 2005 року.

Зокрема, розірвано угоду з урядом рб про взаємну охорону прав на результати інтелектуальної діяльності, що створені та надані в ході двостороннього військово- технічного співробітництва, вчиненої 18 жовтня 2005.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp