6°

Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Рівненщини

На Рівненщині розробляють алгоритм доставки медикаментів до віддалених сіл, де немає аптек. Одним із варіантів є використання пересувних відділень Укрпошти.

В.о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін повідомив, що під час засідання Конгресу місцевих і регіональних влад у Львові Президент України Володимир Зеленський підняв питання доступності ліків.

«Оперативно провів нараду з Директором Рівненського регіону Укрпошта Іваном Люсаком. Напрацьовуємо нові маршрути та посилюємо діючі програми задля покращення якості надання послуг. Долучаємо до такого логістичного проєкту медиків, фармацевтів, керівників тергромад та представників профільних департаметнів та установ області. Завдяки правильним рішенням плануємо забезпечити медикаментами всі 1017 сіл Рівненщини», – розповів в.о. голови ОДА.

Сергій Подолін також повідомив, що нині в області працює 96 пересувних відділень Укрпошти. Це авто, в яких перевозяться пенсії, листи та посилки. Планується залучення даних ресурсів.

Окрім того, у поштових відділеннях діє безкоштовна доставка медикаментів за урядовою програмою «Доступні ліки». Буде використовуватися також і цей алгоритм.

Завдяки цьому ініціативі мешканці віддалених сіл Рівненщини зможуть отримувати ліки, необхідні для лікування.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp