9°

Університет “Острозька академія” увійшов до списку ТОП-25 закладів вищої освіти за кількістю проектів Еразмус+

Відповідно до результатів конкурсів Еразмус+ напряму International Credit Mobility (ICM) у 2014-2020 рр., Національний університет «Острозька академія» увійшов в ТОП-25 закладів вищої освіти України за кількістю таких проєктів, що реалізуються університетом.

Розповів помічник ректора з міжнародного співробітництва та фандрайзингу, академічний координатор Erasmus+ Едуард Балашов, Національний університет «Острозька академія» бере участь у Програмі ЄС Еразмус+ від самого її започаткування. За цей період студенти і викладачі побували у Польщі, Литві, Іспанії, Португалії, Чехії. Найактивніше Острозька академія співпрацює з Католицьким університетом Яна Павла ІІ у Любліні, Державним університетом прикладних наук у Клайпеді, Університетом Хаен, Університетом Коруньї, Університетом Бейра Інтеріор, Сілезьким університетом у Катовіце, Зеленогурським університетом, Академією ім. Якуба з Парадижу у Гожуві Вєлькопольському, Університетом Казамира Великого у Бидгощі, Університетом Масарика у Брно, Західним університетом Тімішоари, Університетом підприємництва і управління у Любліні. Участь у таких проєктах – це безцінний досвід, можливість удосконалити свої професійні компетентності, налагодити наукову співпрацю, знайти нових друзів і розширити кругозір.

Вітаємо у спільноті амбасадорів України та дякуємо за розвиток міжнародної співпраці в межах Програми ЄС Еразмус+! Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні підготувала для Вашого закладу промоційні матеріали для учасників проєктів з мобільностей Еразмус+. Матеріали будуть надіслані відповідно до отриманих даних на початку вересня. Як і завжди, можете розраховувати на нашу постійну підтримку! Ще раз дякуємо міжнародному відділу НаУОА за Вашу роботу та продовжуємо працювати разом далі!,

– йдеться в листі від національного офісу програми Еразмус+.

Немає схожих записів. Оновіть сторінку.