20°

Усі ліцеї та гімназії Рівненської громади отримають нові спортмайданчики

До 1 вересня на території всіх ліцеїв та гімназій Рівненської громади планують облаштувати сучасні багатофункціональні спортивні майданчики.

Про це повідомив Віктор Шакирзян.

Йдеться про створення спортивних просторів для занять фізкультурою та активного дозвілля школярів. Нові майданчики мають з’явитися без витрат із міського бюджету.

Також у закладах освіти громади заплановані ремонтні роботи, підготовка приміщень, благоустрій територій та створення безпечних і комфортних умов для навчального процесу.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp