17°

Через зростання захворюваності на ГРВІ школи Рівненщини перевели на онлайн

Через зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) сім шкіл Рівненщини на два тижні перевели на онлайн навчання, передає Суспільне.

За останній тиждень в області зафіксували перевищення епідпорогу на 19% — це середній рівень інтенсивності.

За даними завідувачки відділу епіднагляду обласного центру контролю та профілактики хвороб Юлії Терентьєвої, у Сарненському районі з початку тижня перевели дві школи на дистанційне навчання. У Вараському районі — п’ять закладів освіти.

За словами фахівчині, у цих школах високий показник захворюваності на респіраторні захворювання. Подальша форма навчання буде вирішуватися залежно від ситуації.

Упродовж минулого тижня на Рівненщині зареєстрували 8 388 випадків захворювання на ГРВІ, це на 10% більше, ніж тижнем раніше.

“За останній тиждень у нас зафіксували перевищення епідпорогу на 19%. Це відповідає середньому рівню інтенсивності. У нас захворюваність в порівнянні з минулим роком перевищує на 40%. Це є сезонне підвищення. Ми не можемо сказати, що це епідемія. В холодний період ми ще будемо відмічати зростання”, — зазначила Юлія Терентьєва.

Вона також закликала дорослих та дітей вакцинуватися проти грипу. Загалом в області 4 246 провакцинованих людей проти грипу з початку епідемічного сезону.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp