26°

В Дубровиці не штрафують за підпал сухої трави, хоча усе місто в диму (ВІДЕО)

Дубровиця вкотре переживає випробування димом. Поліщуки палять сухостій, і жоден із паліїв не отримав штраф.

Про це пише Полісся.орг.

Кожної осені та весни місто Дубровиця переживає випробування димом. Адже, як заведено серед поліщуків, найдешевший спосіб утилізації сухостою – спалювання. Місцеві, які це роблять, не замислюються про наслідки.

Ба більше, зі створенням Дубровицької територіальної громади у зоні відповідальності місцевої влади опинилися узбіччя доріг поміж селами, які в попередні роки неодноразово випалювали. Під загрозою і польові угіддя. Але, на превеликий жаль, дубровицька влада не намагається знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

Станом на 16 вересня владою не напрацьовується процедура вивезення листя і трави. До того ж палії не отримають штрафів, адже поліція закриває очі численні порушення законодавства.

Жителі, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Насправді, коли спалюється сухостій, то гине вся мікрофлора, що зазвичай бере участь у важливих біологічних процесах. Земляний родючий покрив, на якому спалюють траву, відновлюється лише через декілька років. Це все на додачу до тих шкідливих викидів, які отруюють повітря.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp