19°

В Гощі проходить День Громади, хедлайнер свята – гурт Скрябін (ФОТО)

В селищі Гоща Рівненського району Рівненської області святковим концертом в неділю, 18 липня, відзначили День Громади.

Привітати мешканців громади на свято завітали поважні гості – керівництво області, нардепи від Рівненщини, місцеві меценати.

Свято тривало упродовж усього дня. Урочистості розпочалися з самого ранку святковими богослужіннями. Пізніше відкрився “Курінь смаку”, на якому учасники свята могли скуштувати різноманітні страви автентичної української кухні.

Одночасно відкрилася концертна програма “Гощанщина талановита”.

О 16:30 розпочалася офіційна частина свята за участі місцевих політиків, голів обласної ради та ОДА, нардепки Соломії Бобровської, а також народного депутата Олександра Салійчука.

Радий бути присутнім на святі до Дня Гощанської територіальної громади. Для мене особисто Гоща зайняла у житті більше десяти років. Я знаю усю місцеву проблематику, знайомий з багатьма людьми, а також прекрасно знаю керівництво громади, – поділився своїми враженнями від свята народний депутат Олександр Салійчук, окремо відзначивши голову громади Панчука, – Свято, проведене сьогодні, щоб показати, що громада прекрасна, зібрало стільки людей до гурту – за це свято варто подякувати Миколі Панчуку.

До гощанців також звернулася народна депутатка Соломія Бобровська.

Слава Україні! Ви знаєте, куди б я не їхала, мене завжди питають про громади Рівненщини. І хоча основну свою виконавчу роботу я виконувала не в Рівненській області, я завжди кажу про те, що моя улюблена громада, з керівництвом і складом – це, безперечно, Гощанська громада. Тому що я щиро і з вірою, і з такою доброю зазстрістю бачу, як ви розвиваєтесь, як організовується Гоща, вся громада, всі села. Це точно та точка на мапі Рівненщини, кули варто поїхати, – вітаючи з Днем Громади звернулася до учасників свята нардепка.

Успіхи, пов’язані з Гощею, – це успіхи людей, які тут живуть і прославляють це славне містечко, – з такими словами гощанців привітав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час привітального виступу.

Крім цього, Віталій Коваль вручив подяку від Рівненської ОДА керівництву громади, зокрема, селищному голові.

В рамках офіційної частини свята керівництво громади та найактивніші мешканці Гощі отримали нагороди та привітання від організаторів.

Також сьогодні в рамках святкових заходів в Гощанській громаді відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств – уже традиційна, третя “Битва на Горині”, на Набережній побачень гості свята зможуть піднятися над Гощею на повітряній кулі, а також відвідати стилізовану ретро-дискотеку.

Родзинкою на завершення свята стане виступ гурту “Скрябін” та неймовірне, за словами організаторів, фаєр-шоу.