18°

В Рівненській обласній раді нагороджуватимуть молодь

У Рівненській обласній раді шукають кандидатів на присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2021 році. Нагадаємо, що нагорода присуджується громадянами України віком до 35 років, а також молодіжним та дитячим громадським організаціям. Щороку присуджується десять премій, а грошова винагорода складає 25 прожиткових мінімумів для громадян працездатного віку.

На рівні області лише Рівненська обласна рада вповноважена подавати клопотання про присудження цієї премії. Відтак оголошує прийом пропозицій щодо кандидатів на її здобуття. Прийом відповідних документів триватиме до 20 липня 2021 року.

Пропозиції можна подати до виконавчого апарату ради або поштою. У пропозиціях слід зазначити особисті досягнення людини чи громадської організації, додати копію паспорта, ідентифікаційний код, контактний телефон та електронну адресу, копію свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації (як кандидата на здобуття премії, так і всеукраїнської молодіжної громадської організації, яка висуває кандидатів на здобуття премії).

Рішення щодо кандидата прийматимуть депутати на найближчій сесії.

Нагадаємо, що 2019 року кандидат від Рівненщини увійшов до десятки лауреатів, які отримали Премію ВРУ. За клопотанням Рівненської обласної ради тоді її присудили голові Рівненської громадської організації “Центр суспільних дій «СІВІТАС» Володимиру Зилю.