19°

В Рівненській РДА на комісії ТЕБ та НС обговорили наслідки аварії на ПАТ “Рівнеазот”

Сьогодні перший заступник голови Рівненської райдержадміністрації Володимир Леонов провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ситуації на ПрАТ “Рівнеазот”.

У заході взяли участь заступник голови Рівненської райдержадміністрації Олександр Нестеру, радник голови Рівненської райдержадміністрації Віктор Бабак, Городоцький сільський голова Сергій Поліщук, представники ПрАТ “Рівнеазот”, Рівненського районного управління поліції ГУ НП в Рівненській області, Рівненського районного управління ГУ ДСНС у Рівненській області, Державна установа Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністрерства охорони здовров’я України, представники Рівненського обласного центру гідрометеорології та структруних підрозділів Рівненської райдержадміністрації.

У ході засідання було обговорено ситуацію, яка сталася у вівторок, 20 липня близько 16:55 на території заводу ПрАТ “Рівнеазот”, де у цеху виробництва азотної кислоти сталася розгерметизація трубопроводу з нітрозними газами. У повітря піднялася помаранчева хмара окису азоту.

За даними ДСНС хімічно небезпечних речовин у повітрі не виявлено, загрози людям та навколишньому середовищу немає. Також, було заслухано заступника головного інженера ПрАТ «Рівнеазот», який надав чіткі пояснення щодо ситуації на підприємстві. Представники Рівненського обласного центру гідрометеорології проводять постійний моніторинг повітря у Рівненській та Городоцькій територіальних громадах.

За результатами обговорення комісія ухвалила такі рішення:- провести моніторинг системи оповіщення на ПрАТ “Рівнеазот”;- максимально швидко провести розслідування даної ситуації, підключити всі необхідні служби;- провести позапланову перевірку підприємства ПрАТ “Рівнеазот”.

Джерело: Рівненська районна державна адміністрація