10°

В Рівному стадіон встановлений за Громадський бюджет нищать вандали

Спостерігаючи за навколишнім життям, вкотре переконуєшся, що нічого не міняється під небесами. Давно відійшла у небуття епоха Древнього Риму. Та вандали залишилися. А як ще можна назвати людей, котрі безжально нищать навіть те, що зроблено для них?

Ось взяти хоча б, для прикладу, футбольне поле зі штучним покриттям, яке збудоване два роки тому на території ЗОШ №25 за кошти Громадського бюджету. Відверто кажучи, серце болить, коли дивишся на поламану огорожу, порвану на воротах сітку, місцями понівечене покриття майданчика. Це було єдине на весь Північний місце, де діти могли у належних умовах пограти в футбол. А тепер і його, вочевидь, не стане. Бо ще трохи, і футбольний майданчик перетвориться на руїни, які занепадатимуть, як і розташований поруч шкільний стадіон та понищені спортивні тренажери.

От і питається: для чого витрачати з міського бюджету мільйони? Для того, щоб якась одна з другою двоногі істоти щораз доводили істинність неписаного закону: Сила є, то й розуму не треба?

Мабуть, не варто. Бо це усім нам дуже дорого обійдеться. А біля кожного дитячого чи спортивного майданчика ні поліцейського не поставиш, ні відеокамеру не встановиш. Тому немає нічого дивного, що в … жили, живемо і будемо жити, якщо в наших головах нічого не зміниться.

Пише рівнянин Петро Волянський в матеріалі “7днів”.