32°

В Рівному відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята – Дня рятівника!

16 вересня напередодні професійного свята працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони – Дня рятівника в місті Рівне співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели урочисті заходи.

У вітальному слові перший заступник голови ОДА Сергій Подолін привітав рятувальників і ветеранів пожежно-рятувальної служби Рівненщини з професійним святом, подякував за мужність та відданість обраній справі.

Дякуємо, що ми живемо в безпеці. З нами й з вами нашому населенню комфортно. Робота рятувальників Рівненщини

на високому рівні.

Невід’ємною частиною урочистостей стало нагородження грамотами, цінними подарунками та відзнаками кращих рятувальників області.

З нагоди професійного свята перед учасниками урочистого зібрання з вітальним словом виступив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Ми неодноразово ставали свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків природних лих, аварій, знешкодження авіабомб, снарядів, мін. Хочу подякувати вам за зразкову службу, постійну готовність до самопожертви та вірність присязі.

Закінчилися урочисті заходи оглядом виставки сучасної пожежно-рятувальної техніки і спорядження.

Довідка: відповідно до Указу Президента України від 12 вересня 2008 р. № 830 щороку в Україні 17 вересня відзначається професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – День рятівника.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp