17°

В Рівному відкрито Баскетбольну академію Сергія Ліщука

У найбільш баскетбольній рівненській школі ЗОШ №28 відбулася презентація “Баскетбольної академії Сергія Ліщука” де юні вихованці продемонстрували свої вміння батькам та всім охочим.

Це не могло обійти стороною і зовсім юних прихильників цього виду спорту. Діти охоче займаються у баскетбольний секціях, а влітку виїжджають у табір у санаторії “Червона калина”, де пізнають ази баскетболу з тренерами та самим президентом клубу Сергієм Ліщуком, пишуть 7днів.

Юні “академіки” демонстрували свою майстерність у конкурсах та естафетах. Після чого Сергій Ліщук розповів батькам про плани розвитку баскетбольних секцій у школах. Як він зазначив, ЗОШ №28 стала першою в Рівному де розпочала працювати “баскетбольна академія”. Пізніше такі ж самі філіали будуть працювати в інших школах у різних районах міста.

На останок батькам запропонували стати і самім трохи баскетболістами та спробувати закинути м’яч у кошик. Найкращого снайпера серед татусів нагородили баскетбольною футболкою з емблемою БК “Рівне” а найвлучнішу з матусь – кріслом-балабасом у формі баскетбольного м’яча.