19°

В Рівному з’явилися шахраї-“благодійники”?

Шахраї збирають кошти нібито на лікування онкохворого Михайлика з Рівненщини. Насправді ж, дані про хворобу хлопчика просто використали, аби виманити кошти з довірливих людей.

Про це повідомляють “Маленькі рівняни”.

Михайлик Блищик – маленький хлопчик, який розпочав перший курс хімії у боротьбі з онкологією.

27 травня на ніжках нашого синочка Михасика з’явились плямки схожі на веснушки, 28 травня з’явились синячки. Ми зателефонували до сімейного лікаря і через годину нас на швидкій везли до Рівного в онко відділення. Михасик почував себе добре, бігав і грався. Як добре, що він ще нічого не розуміє. Тому що саме там ми дізнались про страшний діагноз “гостра лімфобластна лейкемія”. Перша пункція виявила 90% ракових клітин (бластів). – розповіла мама хлопчика.

Шахраї скористалися цією інформацією про збір на лікування для Михайлика. Як повідомила керівниця благодійного фонду “Скарбниця Надії” Мар’яна Рева, завдяки інформації зі сторінки фонду невідомі збирають кошти на власну картку. 

Допоможіть заблокувати! Вкрали фото та інформацію і збирають гроші на невідому картку. Люди репостять не думаючи. Вже 26 репостів, – йдеться у дописі Мар’яни Реви.

Михайлик перебуває у лікарні з татом, бо мама залишилась вдома з найменшою дитинкою. Мама підтримує синочка і написала прохання про допомогу:

Лікування проходить дуже тяжко, постійно падають тромбоцити, лейкоцити та гемоглобін. Декілька раз було переливання крові та друга пункція показала, що в ремісію ми не ввійшли, 20% бластів і МРДІ 26,6%, попри хімічні препарати капається багато підтримуючих ліків для організму. Після закінчення цього блоку лікування, який нам піддається дуже тяжко нам потрібно їхати в Київ в ОХМАДИТ на високу дозу хімії. Єдиний дохід нашої родини – це зарплата чоловіка, який працює на державній роботі. Він поїхав з сином в лікарню, я залишилась з донечками вдома лактація через стрес зникла. Оскільки донечка не переносить лактозу, харчування для нас теж дороге.

Інформація БФ “Скардниця надії” про збір коштів на лікування – тут: